אטרקציות לבר-בת מצווה

אטרקציות לבר/בת מצווה

בר מצווה הוא טקס התבגרות יהודי. חגיגת בר מצווה נערכת בדרך כלל ביום הולדתו ה-13 של הילד, אך יש משפחות שחוגגות אותה מוקדם יותר. חגיגה זו מכונה באופן מסורתי "בר מצווה". המשמעות היא שהנער הגיע לגיל אחריות דתית וכעת יכול לקחת חלק בכל תחומי החיים היהודיים, כולל קריאה בתורה.

לאנשים שונים יש אמונות שונות לגבי מה שצריך לעשות במהלך החגיגה הזו. יש אנשים המאמינים שזה צריך להיות יום מסורתי עם תפילות וארוחות חגיגיות. אחרים מאמינים שזה צריך להיות עניין אקסטרווגנטי עם הרבה אוכל ובידור להנאת האורחים. יש אנשים שאפילו משתמשים בזה כהזדמנות לגרום לילד שלהם להרגיש כמו מלך על ידי הזמנת ידוענים והתמקדות בהגשמת חלום עבור חתן השמחה.

עבור אנשים רבים, בר מצווה או בת מצווה הוא אחד האירועים החשובים בחייהם. זה הזמן שבו הם הופכים לגבר או לאישה בעיני הקהילה שלהם. חגיגת בר המצווה היא הזדמנות לחגוג את המעבר הזה ולכבד את הצעיר היהודי שהגיע לציון דרך זה.

מסיבת הבר/בת מצווה

בר מצווה היא אמנם הזמן שהילד ייקח על עצמו יותר אחריות וילמד על מורשתו, אבל באותה מידה מדובר על אירוע – מסיבה, הכוללת לרוב משחקים וריקודים, אוכל ומתנות לנער בר המצווה ויש הרבה אטרקציות נהדרות שיכולות להפוך את החגיגה שלכם לטוב יותר. הנה כמה מהם:

– קוסם שירגש את האורחים שלכם ויהפוך את המסיבה לבלתי נשכחת עוד יותר.

– עמדת צילום כדי ללכוד את זיכרונות היום ולקשט את המקרר בתמונות לאחר מכן.

– להקה חיה שתנגן שירים לאורך האירוע, כך שלא תצטרכו לדאוג איזו מוזיקה כדאי להשמיע בנקודות שונות במהלך האירוע.

ישנן דרכים רבות בהן הורים וחברים יכולים לעזור להפוך את האירוע הזה למשמעותי עוד יותר עבור נער או ילדת בר המצווה. דרך אחת היא בתכנון חגיגת בר מצווה שתיזכר לשנים רבות.

חגיגת בת מצווה

בת מצווה היא חגיגה של ילדה בת 12. זוהי מסורת יהודית החוגגת את הפיכתה לאישה ואת התבגרותה. את בת המצווה חוגגים באופן מסורתי עם בני משפחה, חברים ובני הקהילה. החגיגה כוללת בדרך כלל שירה, ריקודים ונאומים של בני משפחה. ניתן לערוך את המסיבה בבית, באולם אירועים או במקום אחר שחשוב למשפחה.

ניתן להפוך את חגיגת בת המצווה לבלתי נשכחת יותר על ידי הוספת כמה אטרקציות אליה. חלק מהאטרקציות הללו יכולות להיות:

– קוסם שיבצע קסמים והפעלה בהשתתפות הקהל.

– להקה חיה שתנגן מוזיקה

– עמדת צילום בה האורחים יכולים לצלם תמונות עם אביזרים / תחפושות

דיג'יי לבת/בר מצווה – מוזיקה והגברה

גם המוזיקה במסיבה היא חלק חשוב. כדאי להקפיד לבחור משהו שיתאים לאירוע ויכניס את כל האורחים לאווירה טובה. יש מגוון של מחירים למוזיקה, אז אתה צריך למצוא משהו בתקציב שלך.

אטרקציות מיוחדות לבת/בר מצווה

הוספה של אטרקציות לבת מצווה או לאירועי בר מצווה היא פעולה מקובלת בימינו. יש הרבה אפשרויות למסיבה אם אתה רוצה לשדרג את אירוע בר המצווה שלך! יש דוכני אוכל וגם אטרקציות כמו שולחנות משחק, מתחמי פעילות ומתנפחים. אטרקציות יכולות להעלות אירוע לרמה הבאה כאשר המבקרים נהנים מהזמן שלהם ברמה אחרת לגמרי.