בחירת טבעת נישואין

זה עתה הגעת לרגע מרכזי בחייך, והגיע הזמן לבחור טבעת נישואין. אנחנו יכולים לעזור לך בתהליך מתחילתו ועד סופו אז בחר את האפשרות המתאימה לך ביותר. טבעות נישואין נתפסות לרוב בדתות שונות כסימן למחויבות.

טבעת האירוסין היא בדרך כלל הפתעה עבור הכלה, ואילו בחירת טבעות נישואין יכולה להיעשות על ידי זוגות יחד – כך שהן סובייקטיביות יותר אישיות! לצד טבעת האירוסין, טבעת הנישואין היא כנראה אחת ההחלטות החשובות ביותר בחיי הנישואין שלכם. בהתאם לגורמים כמו מסורות משפחתיות או אמונות דתיות, יש הרבה דברים שצריך לקחת בחשבון בבחירה הזו, אבל הנה חמישה טיפים שיקלו על זה – המשיכו לקרוא…

בטבעות הדבר הכי חשוב הוא הנוחות

כשאתם בוחרים סט נישואין, קחו בחשבון שאתם עשויים ללבוש אותו לעיתים קרובות ולמשך שנים רבות – לכן חשוב למצוא אחד שמתאים ואיכותי. כולנו משתנים עם השנים, מה שיכול להוביל לתנודות במשקל או במידות. לכן כדאי לקנות טבעת שלא תימתח כדי להתאים לשינויים שלך – זה יבטיח שהיא תמיד מתאימה. דבר נוסף שאתה יכול לעשות הוא להתאים באופן דינמי את סגנונות הטקסט שלך על ידי הגדלה או הקטנה שלהם ובכך להבטיח שהקהל שלך ישים לב יותר. מומלץ לא לבחור בטבעת כבדה מדי מבחינת המשקל שיש לה ומגבלות הניידות שהדבר עלול לגרום לך. ייתכן שלא תרגיש בנוח בטבעת שתטה להחליק במורד האצבע שלך כאשר נוצר פחות חום גוף, למשל בעבודה או בזמן שינה.

עיצוב קלאסי אף פעם לא יוצא מהאופנה

אנו ממליצים לבחור בטבעת המתאפיינת בסגנון נקי ונצחי. תשומת לב לטרנדים חולפים יכולה להוביל אותך לבצע רכישות מצערות, שכן טרנדים הם לעתים קרובות קצרי מועד. כתוצאה מכך, מומלץ לא להתמקד רק בקישוטים מהודרים או בתוספות אופנתיות. הטבעת היפה ביותר עבורך צריכה להיות בעלת עיצוב עדין ופשוט.

אם חשובה לכם המסורת – שקלו לבחור בטבעת “כשרה”.

טבעת כשרה היא רצועה פשוטה ללא עיטורים, חריטות או גימורים אחרים ובדרך כלל עשויה מחומר אחד כמו זהב או כסף, בגודל בינוני בקוטר שבין אחד לשלושה מילימטרים. על פי המסורת, על החתן ליידע את הכלה על כל אבן חן שתשמש בטבעת הנישואין. היהדות מלמדת שעל החתן לקנות את הטבעת "במלוא כסף ו/או מזומן" כדי למנוע כל סיכון שאולי לא קיבל עליה תמורה ראויה. יש זוגות שבוחרים לפעול לפי החוק ולקנות שתי טבעות, אחת לטקס החתונה ואחת לאחר מכן. כאמור, מבחינה הלכתית טבעת שעברה שינויים לאחר החתונה (למשל הוספת אבנים) מפסיקה להיות טבעת נישואין כשרה.

טבעת איכותית היא הבחירה הטובה ביותר

בתור העונדת, סביר להניח שתחזיק את הטבעת לאורך זמן וחשוב לבחור טבעת איכותית מזהב או זהב לבן על מנת למנוע את סכנות הזמן. האיכות והכמות הכי גבוהה היא 24 קראט, האיכות הנמוכה ביותר היא 9 קראט. הדעה הרווחת היא שהאופציה הטובה ביותר תהיה לקבל טבעת עשויה זהב טהור. סוג הזהב הטוב ביותר שיתאים לעור שלך הוא העדפה אישית. לדוגמה, בדרך כלל תרצה לבחור צבע אחר אם יש לך עור בהיר, מכיוון שרק גוון מסוים יכול להחמיא. מצד שני, נשים רבות בעלות עור כהה בוחרות בגוון ספציפי מכיוון שהוא מתערבב היטב עם עור הפנים שלהן.

טבעת נישואין – לא רק לנשים

בעבר, ההנחה הייתה שהאנשים היחידים שיענדו טבעת נישואין היו נשים. עם זאת, בחברה המודרנית שלנו, כאשר זוגות רבים מאמינים בשוויון, גברים ונשים לובשים אותם. רוב הגברים יעדיפו טבעת זהב דקה ופשוטה מטעמי נוחות ופרקטיות. ישנם שלושה סוגים של טבעת: זהב צהוב, זהב לבן וזהב אדום. רוב הגברים בוחרים ללכת עם זהב צהוב. לאחר מציאת הטבעת המושלמת, כדאי לבחור גם בגן אירועים או אולם קבלת פנים להתחתן בו, ישנם אולמות רבים בשרון המשלבים אירוח מדהים ויופי נופי. הצעד האחרון שלך הוא למצוא מקום ואנו מאחלים לך המון הצלחה ביום חתונתך.