חתונה הפוכה

כזוג שעתיד להתחתן בקרוב, אתם בוודאי חולמים על אירוע מיוחד שייזכר לנצח. משהו שונה, יוצא דופן ובלתי נשכח. יש המון דרכים להפוך את החתונה שלכם לשונה מהרגיל, כדי שתתאים למה שאתם מחפשים – ליצירת הרגע המושלם שלכם, קראו את המאמר.

ראשית תוכלו לחפש, ואף למצוא כיום די בקלות,  לוקיישן סופר ייחודי לאירוע עם קונספט של חתונת חוץ או אולם אירועים במיקום פסטורלי במיוחד, תוכלו לשדרג את האירוע עם אלכוהול ומנות יוקרתיות שהוכנו על ידי שף ידוע, אפשר להביא זמר שיקפיץ את אורחים ועוד ועוד כיד הדמיון הטובה עליכם.

מה זאת חתונה הפוכה בעצם?

חתונה הפוכה מתרחשת הפוך: קבלת הפנים בדרך כלל מגיעה קודם, ואחריה טקס הנישואין, ומסתיימת במוזיקה וריקודים. טקס החתונה ההפוך הוא טרנד חדש שתופס בשנים האחרונות. עבור אנשים מסוימים, זה יותר אישי ואינטימי לקבל את קבלת הפנים שלהם קודם, ולאחר מכן את טקס החתונה. זה גם נותן להם את ההזדמנות לחגוג עם החברים והמשפחה שלהם בצורה אחרת, מבלי להיות רשמי מדי. עם ההגעה, האורחים מתבקשים לשבת. לאחר מכן מונחת ארוחת הערב על השולחנות כדי שיוכלו לסעוד עליהם. זה מאפשר לכימיה ליד השולחן להתחיל לעורר לפני שהם ממשיכים לרקוד יחד עם כמה ברכות שנזרקות פה ושם. ברגע שכולם התחילו להרגיש טוב, ניתן לערוך את טקס החופה ולאחריו כמה ברכות אחרונות של הערכה. לאחר מכן, כולם מוזמנים לרחבת הריקודים עם הרבה שירים מקפיצים ואלכוהול עד שעות הלילה המאוחרות.

למה כדאי להפיק חתונה הפוכה במקום חתונה רגילה?

חתונה הפוכה היא טרנד פופולרי שיש לו כמה יתרונות בולטים. ראשית, אורחי הכבוד יהיו נוכחים בדרך כלל בארוחה לטקס זה ובדרך כלל יגיעו רעבים לחתונה. ברגע שהם אוכלים ארוחת ערב בצורה מהנה ורגועה הם חופשיים לעשות הרבה פעילויות אחרות, כמו ריקוד. הם גם עוזרים לעשות אירוע חופה מהנה. בנוסף, האורחים עלולים לאחר או להחמיץ חלקים מטקס החתונה לעתים קרובות מדי, מה שעלול להפחית את החגיגה. הבר סגור. הם לא אוכלים מספיק וזה ממש מבאס לכולם. בחתונה הפוכה אמיתית, זה לא יקרה. יש עוד זמן לחלק השני של האירוע, והוא נעשה ללא לחץ כלל. חתונה הפוכה בונה ציפייה ויוצרת התרגשות אצל האורחים. זה גם מאפשר לאנשים להישאר ממוקדים בחופה בכל עת במהלך הטקס, מה שמקל על האורחים לשמור על האנרגיות שלהם לאחר הטקס. בנוסף, אף אחד אחר לא נמצא בסביבה כדי לשבש את סשן הצילום שלך. יש לך הרבה זמן לצלם תמונות נהדרות ופחות לחץ.

חתונת שישי קשורה לחתונה הפוכה?

אם אתם רוצים להימנע ממגבלות שעות הערב בזמן תכנון חתונה, שקול לערוך אותה ביום שישי – חתונה הפוכה עשויה להיות נוחה יותר להתחייבויות הקשורות למקום העבודה. האורחים בדרך כלל מגיעים לאירוע וישר אוכלים ארוחת צהריים, מפטפטים קצת ואז רוקדים. לאחר מכן הם עורכים את טקס החופה, נרגעים ולעתים קרובות נהנים מאור השקיעה.

מלבד היתרונות שהוזכרו לעיל, חתונה הפוכה מתאימה לכל מי שמחפש להוזיל עלויות. ניתן להגיש את האוכל עוד מההתחלה מה שיאפשר לכם לבחור בפתרונות הגשה גמישים, אפילו במזנון בהגשה עצמית.

האם יש גם חסרונות לחתונה הפוכה?

כן. לכן עדיף לשמור על האנגלית בנאומי קבלת הפנים לחתונה מסורתית לקהל מבוגר יותר. יהיה להם קל יותר לקבל ולהבין, פחות מסובך, ובכן הם באים בעיקר בשביל דברים כמו לראות את המקום שהתחתנתם באופן כללי – זה מרגש לראות אותך מאושר באופן אישי!

אורחים עלולים לאבד את סבלנותם בשלב זה או אחר, מה שעלול להוות לעתים קרובות בעיה. אפשר פשוט להימנע מכך על ידי יידוע האורח על כך בכל פעם שאתה פוגש אותו לראשונה ועל ידי לא למרוח את החופה יותר מדי. ככלל, יש להעמיד חופות חתונה מוקדם ככל האפשר. אם מדובר באירוע ערב, אז כדאי שהחופה תהיה קרובה ככל שתוכל לשעה 19:00. אם מדובר באירוע בשעות היום, הזמן הרבה יותר גמיש ותלוי באיזו אווירה תרצו.

כל מה שצריך לדעת על הפקה וארגון של חתונה הפוכה

  1. דאגו שהאוכל יהיה בראש סדר העדיפויות, גם מאוחר בחתונה. האוכל מוגש תחילה באירוע הפוך – האורחים יכולים להיות רעבים באמצע היום. לפעמים יש אנשים שלא מגיעים לשלב האוכל או שעבר זמן רב מדי והם רוקדים ושותים. במקרה זה, אנו ממליצים להחזיק בקרבת מקום דוכן חירום שיכול להציע אוכל כמו המבורגרים, נקניקיות וכו'. אפשר גם להשקיע באפשרויות טבעוניות.

  2. כאמור, אנשים בדרך כלל מגיעים רעבים לחתונה וזו ההזדמנות שלכם להרגיע את הרעב ולספק להם אוכל מעולה. בחר את המנה הנכונה הנושאת את אותו האווירה והקונספט כמו האירוע. אוכל טעים תמיד ייזכר וכולם ייהנו ממנו, אז הקפידו לבחור אחד מאותם מתכונים לאירוע מסוג זה

  3. קבעו את סדר האירוע לפני – הרבה פעמים זוגות בוחרים להתחתן לפי קונספט או נושא מסוים. במצבים כאלה תמיד מומלץ לתכנן את לוח הזמנים של החתונה מבעוד מועד. לוח הזמנים צריך להיקבע לפי אופי האירוע, אופי המקום שבחרתם וגם לפי האופי שלכם. בכל זאת, מדובר בחתונה שלכם.

לסיכום, אם אתם מהזוגות האלה שרוצים להפיק משהו קצת יותר קליל, משהו שונה, אם אתה מוצא את תכנון החתונה מלחיץ ואתה מעדיף להגיע ישר לעניין, חתונה הפוכה עשויה להתאים לך. כדאי להתייעץ עם צוות ההפקה של אולם החתונות על הדרך הטובה ביותר לתכנן את לוח הזמנים שלהם ולחשוב על כל הפרטים. כל מה שאנחנו יכולים לעשות עכשיו זה לאחל לך המון מזל טוב!