רעיונות לעיצובי שולחן לחתונה

ברגע שתבקש מבן הזוג שלך להתחתן איתך, הם יגידו "כן!" ועם התשובה החיובית הזו, הגיע הזמן להמשיך ולתכנן את החתונה שלך. לחתונות יש הרבה תכנון, כאשר הגדרת השולחנות שלהם היא גורם חשוב. ישנם מספר היבטים שכדאי לחשוב עליהם, כמו הסגנון הרצוי, כמו גם סידורי פרחים, אביזרים ואלמנטים שיגרמו לכל שולחן לבלוט אחד מהשני.

כדי לעזור לך להתחיל, הנה כמה רעיונות וטיפים חשובים שעשויים לעורר אותך להתחיל לחשוב על המחשבות היצירתיות שלך.

סגנונות אפשריים לשולחן מעוצב

זה גם נחמד וגם מבלבל שיש כל כך הרבה טרנדים בעיצוב אירועים וגנים. אתה יכול ליצור סגנון משלך כך שעיצוב השולחן יתאים לעיצוב הכללי של החתונה.

יש המון סגנונות לבחור מהם ועליכם להחליט מהו הסגנון האהוב עליכם בין אם זה כפרי, קלאסי, מודרני, וינטג', יוקרתי, בוהו, מינימליסטי, אקזוטי או טרופי, אם לציין כמה מהסגנונות הפופולריים כיום. אנו ממליצים לחקור סגנונות עיצוב שונים כדי לצמצם את סוג העיצוב המועדף עליך, ואז תוכל להתחיל להוסיף נגיעות אישיות לעיצוב שלך.

אביזרים וזרי פרחים

פרחים שיפוזרו בחוכמה לאורך האולם היא דרך טובה ליצור אווירה רומנטית. פרחים הם חלק מרכזי מושך הם מייפים את האזור ומספקים לך הרבה אפשרויות קישוט. אפשר להניח להניח זר פרחים שופע במרכז השולחן בעזרת אגרטלים גבוהים על השולחן.

צבעי הפרחים מאפשרים גיוון רב. יש פרחים בצבעים רכים ועדינים, אבל יש גם פרחים בצבעים עזים שיוסיפו קצת חיים לחדר. יהיה עליך לבחור קישוטי שולחן מתאימים. את אלו תוכלו לבחור לפי סגנון החתונה ועל ידי בחירת נושא מרכזי אחד.

אם אתם מתחתנים על הים, יש מגוון עצום של אביזרים התואמים את הנושא. זה כולל שילובים של כחולים שונים, קונכיות, חבלים או קונכיות. אתה יכול אפילו להביא יצורים חיים שהכלה תחזיק במקום פרחים! אם אתם מתחתנים במדבר, שימו לב לצבעים שאתם לובשים כדי להבטיח שאינכם לובשים שום דבר צורם מדי. במקום זאת, בחר באביזרים בצבעים ידידותיים למדבר.

לגבי בדים

יש אנשים שאוהבים דברים מוגזמים, יש שתמיד יעדיפו פחות. זה המקרה עם עיצוב. יש אנשים שאולי אין להם הרבה מאוד ניסיון טקסטיל, אבל הם יכולים להשתלב בחתונה ולהפוך אותה למיוחדת עוד יותר.

אינכם חייבים לבחור בכל השולחנות את אותו הבד. אתה באמת יכול לבחור כמה צבעים מאותו גוון או מרקם וליצור עיצוב חדש לגמרי כדי ליצור תחושת עניין. אם אתה מרגיש נועז, למה שלא תהיה נועז בתלבושת שלך? נסה עם בדים כדי להישאר ייחודי.

הטיפים שלנו

"לעוף עם הדמיון" עובד רק אם תבדקו תחילה את חשבון הבנק שלכם. בעוד שלחלום בגדול נשמע סופר מרגש, אתה עשוי לגלות שההשלכות הכספיות מביאות לקיצוץ רב. זכור שיהיו דברים אחרים להקריב כדי לשמור על התקציב שלך בשליטה. לכן כדאי לשמור תמיד על ראש פתוח.

חשוב לבצע התאמות תוך כדי תנועה אם מזג האוויר משתנה. אם אתם מתחתנים בחורף, נסו לשמור על הצבעים והנושאים החורפיים לאורך כל העיצוב שלכם. כך גם לגבי עונות אחרות. כל אחד מציג את הצבעים שלו ואת האיכויות המיוחדות שלו.

שימו לב לסביבתכם בעת עיצוב השולחנות והשתדלו לכלול אותם עד כמה שניתן. ולבסוף, הקו העיצובי של המקום בו אתם מתחתנים.