טיפים לעיצוב חופה לבד

החופה היא הלב והמהות של כל טקס חתונה. הוא מספק את התפאורה והאווירה המושלמים להחלפת נדרים.

נראה שהחופה המכסה את ארבעת העמודים יוצרת יריעה כוללת המכסה את כל החלל. עם זאת, תפקידו העיקרי הוא להוסיף טוויסט רומנטי ולשמש מוקד דקורטיבי באירוע.

אם בחרתם להשקיע בעצמכם בבית ללא עזרת איש מקצוע, הנה כמה טיפים שכדאי לזכור.

1. מתחילים עם עיצוב בסיסי

בין אם אתם מתחתנים בגני האירועים בשרון או במקום אחר, אולי חשוב לכם לעצב את החופה שלכם, שתשמש מקום מיוחד לנדרי הנישואין שלכם. יצירת עיצוב בסיסי ולאחר מכן התקדמות לרעיונות יצירתיים יותר היא גישה טובה. עם זאת, כדאי גם לזכור אם יש לך רעיונות יצירתיים אחרים שניתן להשתמש בהם.

זהו העיצוב הבסיסי של החופה, הכולל 4 מוטות ויריעת בד המחוברת לרוחב דרך לולאות. ניתן גם לקפל אותו לאחר השימוש, כך שאם אין לך מקום מוגדר כבר לשים אותו, אתה יכול לפרוש אותו בתחילת הטקס ולאחר מכן לקפל אותו בחזרה בסיום. חופה זו מוחזקת ע"י מספר אנשים שמחזיקים אותה משני הצדדים.

2. בדים נשפכים

כשזה מגיע לאלגנטיות, חשובה הבחירה הנכונה של הבד. בדים נשפכים מספקים מראה זוהר ויכולים לגרום לך להרגיש כמו אדם זוהר. בחירת בד הווילונות המתאים לאירוע היא נוהג פופולרי בגני אירועים. בחירה פופולרית היא בד שקוף, ולא יריעת בד בודדת ומרובעת, המקיפה את העמודים המחברים את החלק העליון. המבנה דומה לחופה של ארבעת העמודים שהייתם צריכים להעלות קודם לכן, אבל הפעם במקום לתלות שני וילונות בכל אחד מארבעת הצדדים של החופה, צריך לתלות אותם משני צידי כל עמוד משני הצדדים. מה גם שכל העמודים צריכים לעמוד גם באופן עצמאי.

את הוילונות קושרים על ידי חתיכת בד לבנה לעמודים שנמצאים לצדם וכך יוצרים מראה אלגנטי ומרשים להפליא. המבנה דומה לחופה של ארבעת העמודים שהייתם צריכים להרים קודם לכן, אבל הפעם במקום לתלות שני וילונות בכל אחד מארבעת צידי החופה, כדאי לתלות אותם משני צידי כל עמוד משני צדדיו. כל הדפים צריכים לעמוד בפני עצמם.

3. שלבו תאורה להענקת זוהר מיוחד לחופה

להשלמת עיצוב החופה היפה והמורכב היטב, תוכלו להאיר את החופה וליצור אווירה קסומה. זה גם ישפר עוד יותר את התוצאה של התמונות ויתרום לחוויה לכל האורחים. ישנן דרכים רבות לשלב תאורה בעיצוב שלך, רעיון אחד הוא לתלות שרשראות מסוגים שונים של נורות על הצד האחורי של החופה.

אם אתה רוצה לקחת את העיצוב שלך לגבהים חדשים, אתה יכול להוסיף תאורה. זה לא רק יספק מוקד מצוין לתמונות שלך, אלא גם יתרום לתחושת היראה כיאה לעיצוב החופה שלך.

ישנן דרכים רבות ושונות לשלב תאורה בעיצוב. אחת הדרכים היא תליית שרשראות מסוגים שונים של נורות מהחופה האחורית. שרשראות עם אורות סולאריים נדלקות אוטומטית כשהשמש שוקעת ויש גם שרשראות עם נורות שניתן להדליק בקלות בכל עת.

4. ורדים נחשבים לקישוט המושלם בחתונות

אם אתם מהזוגות שמעדיפים מראה מינימליסטי, השאירו את החופה נקייה ואלגנטית.

אם אתם מהזוגות שמעדיפים תוספות מעוצבות לחופה שלהם, להלן כמה רעיונות: אפשר לקשט את החופה בפרחים או ענפים ירוקים שימסגרו אותה. אפשר גם לפזר פרחים על הקרקע בצידי הדרך – אל החופה, כדי ליצור שביל שמוביל אליה, ואם יש עלי כותרת ניתן לפזר אותם על השביל עצמו. אתה יכול ליצור את מראה מיוחד על ידי הוספת קצת בד לבן לשורות של כיסאות. לאפקט מרשים יותר, ניתן לפרוס את בד החופה למרחק רב יותר מבלי לקשור אותו לעמודי החופה. לסיכום, באמת שאין גבול לאפשרויות ועליכם ללכת על פי צו הלב, ומה שאתם אוהבים.